Z-ITS Krzysztof Zdzieblo
Profesjonalne i kompetente tworzenie indiwidualnych systemów CRM i CMS
Witamy na stronie www.z-its.eu. Oferujemy profesjonalne i kompetentne tworzenie dedykowanych systemów CRM i CMS na podstawie technologii PHP, AJAX i MySQL. Prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą.

Wiadomości

iPad / iPhone / Android - Leadmarkt.de App released

Nasza pierwsza aplikacje dla telefonów i tabletów iPad / iPhone jak i urządzeń z systemem Android została opublikowana w sklepach aplikacji Apple i Google. Aplikacja umożliwia prosty dostęp do Systemu LHP, który został zmodyfikowany do lepszej współpracy z mniejszymi ekranami. Aplikacje można znaleźć szukając w sklepach hasła leadmarkt.de.

Archipelag

Dla nowego Klienta stworzyliśmy obszerną stronę internetową. Strona jest dostępna pod adresem www.archipelagia.pl.


Podgląd referencji

Leadpark – nasza najnowsza, nowocześniejszą i najobszerniejsza giełda handlowa na niemieckim rynku.

CertyfikatyZ-ITS, CRM, CMS, PHP, MySQL, AJAX, Programowanie, www.z-its.eu, Zdzieblo, Zdziebło

Witamy na stronie firmy Z-ITS Information Technology Systems

Individuelle CRM & CMS Systeme

Systemy CRM i & CMS

Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych i indiwidualnych systemów CRM (Customer Relationship Management) i CMS (Content Management System).

Nasze systemy CRM pozwalają na proste i przyjazne dla użytkownika zarządzanie relacjami z klientami za pomocą jednego scentralizowanego punktu. Umożliwia dostęp do potrzebnych danych z każdego miejsca z dostępem do Internetu.

Natomiast przez nas tworzone CMSy sprawia, że zarządzanie zawartością strony jest dostępne dla osób bez znajomości programowania.

Nasze systemy wspierają m.in. sprzedaż produktów, wielopoziomowe zarządzanie użytkownikami, rozliczenia finansowe i wiele innych.

Webdesign & Datenbanken

Serwisy internetowe & Bazy danych

Tworzymy kompleksowe i nowoczesne serwisy internetowe. Priorytetem dla nas są przede wszystkim funkcjonalność oraz szybkość działania. Wszystko dla jak największego komfortu pracy użytkowników.

Zajmujemy się tworzeniem struktur bazodanowych na potrzeby realizowanych projektów. Dla naszych klientów dokonujemy analizy istniejących systemów, które w ramach potrzeb zmieniamy i rozwijamy.

Tworzymy nowe oraz dokonujemy przebudowy istniejących szablonów dla popularnych systemów CMS takich jak Mambo czy Joomla.

Hosting & Support

Wdrożenia & Wsparcie

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie realizacji projektu. Począwszy od etapu wstępnego pomysłu po wdrożenie i obsługę już działającego systemu.

Pomagamy naszym klientom w wyborze najlepszego planu hostingowego lub dostosowujemy się do posiadanego przez klienta serwera.


Um auf die deutschsprachige Version unserer Webseite zu gelangen klicken Sie bitte hier.

To change to german language please click here.

CRM & CMS Systeme

Webdesign & Datenbanken

Setup & Support
Home | Mapa serwisu | Login | Usługi | Referencje | O nas | Kontakt | Regulamin
© Copyright 2005 | All Rights Reserved | Z-ITS Information Technology Systems | Zdjęcia: pixelio.de

Linki SEO - Proszę zignorować