Z-ITS Krzysztof Zdzieblo
Technologie
Informacje o wykorzytywanych przez nas technologiach i językach programowania

Wiadomości

iPad / iPhone / Android - Leadmarkt.de App released

Nasza pierwsza aplikacje dla telefonów i tabletów iPad / iPhone jak i urządzeń z systemem Android została opublikowana w sklepach aplikacji Apple i Google. Aplikacja umożliwia prosty dostęp do Systemu LHP, który został zmodyfikowany do lepszej współpracy z mniejszymi ekranami. Aplikacje można znaleźć szukając w sklepach hasła leadmarkt.de.

Archipelag

Dla nowego Klienta stworzyliśmy obszerną stronę internetową. Strona jest dostępna pod adresem www.archipelagia.pl.


Podgląd referencji

Stworzyliśmy stronę firmową dla firmy która zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem obiektów oraz instalacji mających szerokie zastosowanie w tematycznych parkach rozrywki, scenografiach, kampaniach promocyjno-reklamowych, imprezach eventowych, a także w wyposażeniu i aranżacjach muzealnych.

CertyfikatyTechnologie, języki programowania

O nas


Link-Image
PHP: Hypertext Preprocessor
PHP jest językiem skryptowym działającym po stronie serwera o składni przypominającej języki C, Java i Pearl z kilkoma specyficznymi dodatkami. Głównym przeznaczeniem tego języka jest szybkie i dynamiczne generowanie stron internetowych.
Link-Image
MySQL Database
MySQL jest bardzo szybkim, stabilny, wielowątkowy oraz wieloużytkownikowy serwerem baz danych. Ze względu na swoją szybkość MySQL znakomicie nadaje się jako serwer bazodanowy dla często odwiedzanych stron internetowych.
Link-Image
Mircosoft .NET C# (Sharp)
Mircosoft .NET jest jednym z najnowszych produktów wielkiej firmy. Programy są wykonywane w otoczeniu .NET Framework, który udostępnia im wiele różnych interfejsów i bibliotek. Korzystamy z .NET w celu utworzenia aplikacji okienkowych pod systemy Windows.
Link-Image
Sun Microsystems Java
Java to nowoczesny, w pełni obiektowy oraz niezależny od platformy sprzętowej język programowania.
Link-Image
Java Server Pages
JSP jest podobnym do PHP językiem programowania, jednakże opartym na technologii Java. Język ten często wykorzystywany jest bankowości internetowej i portalach internetowych
C/C++ C/C++ dla zagwarantowania najlepszych możliwych wyników programujemy również w językach C i C++. Jak środowiska programowania wykorzystujemy Bloodshed Dev C++ (GNU GCC/GPP) i Microsoft Visual C++ 6,0.
Link-Image
Python
Python jest interpretowanym, interaktywnym i zorientowanym obiektowo językiem programowania.
HTML, XHTML, XML, JavaScript, Cascade Style Sheets HTML, XML, Java Script, CSS – to standardowe języki wykorzystywane do tworzenie stron internetowych
Link-Image
Blender3D
Blender 3D jest programem do tworzenia obrazów i filmów 3D
Link-Image
Koolmoves
Koolmoves – jest alternatywnym dla Adobe Flash programem do tworzenia animacji w formacie flash. Umożliwia ona naszym bardziej klientom (którzy się interesują technologiami WWW) tworzenie animacji flash bez potrzeby inwestycji wielu tysięcy złotych w oprogramowanie firmy Adobe.

Prosze zauważyć, że firma Z-ITS nie jest właścicielem wymienionych technologii, programów lub znaków towarowych. Prawa autorskie do technologii i symboli graficznych należą do producentów. Z-ITS jest wyłącznie ich użytkownikiem.
Home | Mapa serwisu | Login | Usługi | Referencje | O nas | Kontakt | Regulamin
© Copyright 2005 | All Rights Reserved | Z-ITS Information Technology Systems | Zdjęcia: pixelio.de