Z-ITS Krzysztof Zdzieblo
Klienci
Informacje o naszych klientach

Wiadomości

iPad / iPhone / Android - Leadmarkt.de App released

Nasza pierwsza aplikacje dla telefonów i tabletów iPad / iPhone jak i urządzeń z systemem Android została opublikowana w sklepach aplikacji Apple i Google. Aplikacja umożliwia prosty dostęp do Systemu LHP, który został zmodyfikowany do lepszej współpracy z mniejszymi ekranami. Aplikacje można znaleźć szukając w sklepach hasła leadmarkt.de.

Archipelag

Dla nowego Klienta stworzyliśmy obszerną stronę internetową. Strona jest dostępna pod adresem www.archipelagia.pl.


Podgląd referencji

Amikos Vergleiche.de jest małym serwisem o tematyce ubezpieczeniowej stworzonym i utrzymywanym przez naszą firmę. Na stronie znajdują się informacje na temat ubezpieczeń prywatnych i konsultacji indywidualnych.

CertyfikatyKlienci

Referenzen


adresspark UG


Firma adresspark UG jest specjalistą od marketingu mailowego i generacji "leads". Miesci sie przy Ebergötzen przy Göttingen i oferuje doskonałe rozwiązanie do celowego Marketingu i wysokiej jakosci produkty. Dla firmy adresspark UG stworzyliśmy system Leadpark.de i Mailwunder.

Archipelag


Dla naszego Klienta z gliwic stworzyliśmy główną firmową strone internetową. Archipelag zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem obiektów oraz instalacji mających szerokie zastosowanie w tematycznych parkach rozrywki, scenografiach, kampaniach promocyjno-reklamowych, imprezach eventowych, a także w wyposażeniu i aranżacjach muzealnych.

FinanceScout24


FinanceScout24 zarządza jednym z największych w Niemczech portali finansowych. Oferuje swoim klientom darmowe porównywanie ubezpieczeń, kredytów budowlanych, kredytów konsumenckich jak również funduszy inwestycyjnych. Serwis internetowy jest uzupełniony o możliwość osobistych konsultacji finansowych u klienta. FinanceScout24 jest częścią grupy Scout24 która oferuje usługi około 6 milionom ludzi. Scout24 oferuje usługi w 7 gałęziach i jest obecna w 10 krajach. Obecnie FinanceScout24 jest firmą, która wykorzystując potencjał i wiedzę grupy Scout24 zapewnia sobie trwały wzrost w przyszłości.

finservice - Service für Finanzdienstleister GmbH


finservice - Finanzdienstleister GmbH zarządza portalami finansowym z branży ubezpieczeń, finansów i inwestycji. Jej główną działalnością jest generowanie i sprzedaż danych adresowych dla agentów ubezpieczeniowych. Dla firmy finservice stworzyliśmy system CMS umożliwiający zarządzanie treścią „słownika finansowego” oraz „FAQ” i system CRM umożliwiający opracowanie, kwalifikacji, sprzedaż i fakturowanie zbiorów danych.

Haus & Grund Berlin e.V.


Zadaniem stowarzyszenia Haus & Grund Berlin e.V. jest spostrzeżenie wspólnych spraw i potrzeb prywatnych właścicieli domów, mieszkań i działek i Berlinie i okolicy w celu wspierania gospodarki mieszkalnej.

Kancelaria Adwokacka Grzegorz Kiwic - Jastrzębie


Adwokat Grzegorz Kiwic prowadzi kancelarię adwokacką w Jastrzębiu Zdroju, Wodzisławiu Śląskim i Rybniku. Świadczy usługi w zakresie prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa karnego, prawa karnego wykonawczego, prawo rzeczowe i innych.

MBS Schuberth GmbH


MBS Schuberth GmbH Berlin to firma działająca aktywnie w administracji nieruchomościami. Razem z PSC Berlin stworzyliśmy system Ratiofill.

PIVASOFT GmbH


Firma PIVASOFT GmbH jest następcą firmy verfin Gbr i zajmuije się dystrybucją przez nas utworzonej platformy handlowej LHP.

PSC Team Berlin GmbH


PSC team Berlin GmbH dostarcza własne aplikacje dla branży telekomunikacyjnej (CTI- Computer Telephony Integration) oraz dla przemysłu mieszkaniowego. PSC tworzy dedykowane rozwiązania dla średniej wielkości przedsiębiorstw.

SIS Swiss Internet Services GmbH


SIS Swiss Internet services GmbH oferuje wysokiej klasy serwisy internetowe. Firma oferuje szeroką paletę usług związanych z doradztwem i programowaniem.

Trendmedia Polska


Firmę Trendmedia wspieramy w prowadzeniu kilku internetowych sklepów z pieczątkami oraz wizytówkam. Zajmujemy się instalacją i konfiguracją nowych sklepów jak również integracją nowych graficznych interfejsów.

Veron® Versicherungmakler GmbH


Veron® Versicherungsmakler GmbH działa w branży ubezpieczeniowej z szerokim wykorzystaniem Internetu. Jej główną działalnością jest sprzedaż danych o klientach chcących zawrzeć umowy ubezpieczeniowe. Dla firmy Veron wykonaliśmy szereg interfejsów do importu / eksportu danych do różnych systemów.
Home | Mapa serwisu | Login | Usługi | Referencje | O nas | Kontakt | Regulamin
© Copyright 2005 | All Rights Reserved | Z-ITS Information Technology Systems | Zdjęcia: pixelio.de