Z-ITS Krzysztof Zdzieblo
Małe projekty
Opis zrealizowanych projektów małej wielkości. Projekty te zawierają do 10.000 linii kodu.

Wiadomości

iPad / iPhone / Android - Leadmarkt.de App released

Nasza pierwsza aplikacje dla telefonów i tabletów iPad / iPhone jak i urządzeń z systemem Android została opublikowana w sklepach aplikacji Apple i Google. Aplikacja umożliwia prosty dostęp do Systemu LHP, który został zmodyfikowany do lepszej współpracy z mniejszymi ekranami. Aplikacje można znaleźć szukając w sklepach hasła leadmarkt.de.

Archipelag

Dla nowego Klienta stworzyliśmy obszerną stronę internetową. Strona jest dostępna pod adresem www.archipelagia.pl.


Podgląd referencji

Eyebox jest wieloużytkownikową, wielojęzykową i multimedialną galerią. Serwis umożliwia im umieszczanie pod swoim profilem zdjęć, muzyki oraz wideo, dzięki czemu mają możliwość zaprezentowania swoich dzieł.

Certyfikatyprojekty, małe

Referenzen - Kleine Projekte


Adwokat Jastrzębie

Adwokat Jastrzębie


Dla Kancelarii Adwokackiej Adwokata Grzegorza Kiwica stworzyliśmy stronę internetowa i na podstawie popularnego system Wordpress. Prowadzimy również działania w celu optymalizacji strony dla wyszukiwarek i użytkownika.

Amikos-Vergleiche.de - Versicherungen und Beratungen


Amikos-Vergleiche.de jest małym serwisem o tematyce ubezpieczeniowej stworzonym i utrzymywanym przez naszą firmę. Na stronie znajdują się informacje na temat ubezpieczeń prywatnych i konsultacji indywidualnych. Serwis udostępnia też zbiór formularzy za pomocą których można zgłosić chęć skontaktowania się z agentem ubezpieczeniowym w celu zawarcia rożnego rodzaju ubezpieczeń. Serwis wykorzystuje technologie HTML, CSS, PHP i MySQL

Formularz
Formularz zainteresowania ubezpieczeniem na życie
Strona główna
Strona główna z opisem oferty serwisu.

Archipelag

Archipelag


Stworzyliśmy stronę firmową dla firmy która zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem obiektów oraz instalacji mających szerokie zastosowanie w tematycznych parkach rozrywki, scenografiach, kampaniach promocyjno-reklamowych, imprezach eventowych, a także w wyposażeniu i aranżacjach muzealnych. Jest to zespoł modelarzy, rzeźbiarzy i grafików którzy poprzez swoje umiejętności i talent powołują do istnienia niepowtarzalne projekty, a nabyte przez szereg lat przy prototypowych produkcjach doświadczenie pozwala nam realizować najśmielsze nawet wizje.

Referencje
Obrazek pokazuje dużą galerie wykonanych przez naszego klienta figur.
Strona Główna
Obrazek pokazuje strone główną

BTA - Baur Treuhand AG

BTA - Baur Treuhand AG


Dla firmy BTA stworzyliśmy serwis Baur Treuhand AG w oparciu o CMS Mambo.Strona - O firmie
Tryb edycji z edytorem WYSIWYG
Strona O firmie
Widok publiczny.

FinanceScout24 - Fachkonzept


Dla firmy FinanceScout24 przygotowaliśmy koncepcję oraz specyfikację techniczną na potrzeby budowy nowej giełdy.

Haus & Grund Verein

Haus & Grund Mitgliederverwaltung


Dla spółdzielni mieszkaniowej HUG stworzyliśmy CMS umożliwiający zarządzanie jej członkami. System wspiera kilka typów kont użytkowników oraz zezwala na ustawianie uprawnień. Dodatkowo posiada generator plików DTAUS (niemiecki format plików do exportu i import przelewów bankowych). Całość została napisana z wykorzystaniem PHP, MySQL oraz Z-ITS Framework

Lista członków
Lista członków sortowana wedle wartości niezapłaconych rachunków.
Widok szczegółowy klienta
Podgląd szczegółowy klienta z formularzami do zmiany jego danych.

Kammerchor Abrahams

Kammerchor Abrahams


Około 30 chórzystów i chórzystek z Zurychu i okolicy śpiewają w chórze kameralnym Kammerchor Abrahams i występują z ciekawymi programami od 1996 roku w scenie muzycznej Zurychu. Przygotowaliśmy stronę internetową oraz system rezerwacji biletów w oparciu o CMS Mambo.Moduł rezerwacji biletów
Formularz zamawiający bilety na występy chóru. Dane koncertów są pobierane z bazy danych. Dodatkowo istnieje moduł zarządzania koncertami obsługiwany przez administratora strony.
Strona startowa
Pokazuje wygląd strony wyświetlany przez system Mambo na podstawie indywidualnie utworzonego wzorca.
Home | Mapa serwisu | Login | Usługi | Referencje | O nas | Kontakt | Regulamin
© Copyright 2005 | All Rights Reserved | Z-ITS Information Technology Systems | Zdjęcia: pixelio.de